robotizované

stroje

Co vám můžeme nabídnout?

Naším hlavním zaměřením jsou robustní zakázkové stroje a robotická řešení pro pneumatikářský průmysl. Za naší přidanou hodnotou stojí silný konstrukční a programátorský tým, který dokáže efektivně využívat svých dlouholetých zkušeností v tomto odvětví. Naše úzké zaměření nám umožnilo plně pochopit životní cyklus pneumatikářských výrobků. Tím jsme schopni zkombinovat výhody jemné robotické manipulace, kamerových systémů a přesného polohování spolu s prací s nadměrnými břemeny a nepoddajnými materiály. Jako samozřejmost pak bereme navázání se na stávající řídící systémy zákazníka a databázové propojení dat z výroby se skladovým hospodářstvím.

Stroje na postřikování polotovarů pneumatik

Systém spolupracujících robotů a logistických tras lze navrhnout přesně dle zákazníkem požadovaného výkonu a velikosti vstupních polotovarů. Hrdě obstojíme při manipulaci malých ale i nadměrných polotovarů. Námi dodávané postřikovací robotické stroje lze integrovat do již stávající výrobní linky nebo mohou fungovat i jako samostatné celky. Vytváříme poloautomatické ale i plně automatické stroje.

Řezačky textilních kordů

Na požádání vám vystavíme stroj obsahující odvíjecí i navíjecí stanici včetně robotického spojování nařezaných kordů. Námi dodávané stroje vynikají plně automatickým nastavováním řezacích podmínek, a to i v širokém rozpětí šířek a úhlů řezaných pásků. Nepřetržitý provoz strojů je zajištěn zvládnutým managmentem textilního kordu v zásobnících stroje. Vysoké přesnosti zkompletovaných pásů dosahujeme díky pevně hlídanému středění textilie a kamerovými systémy. Překážkou pro nás není materiál textilie ani její rozměry.

Robotická manipulace

Nedílnou součástí našich aplikací je i přesná robotická manipulace a to, jak s malými, tak i nadměrnými produkty. Při přesouvání unikátních produktů, je naším dobrým zvykem vyvíjet vlastní robotická chapadla tak, aby byl úchop pevný a jistý. Díky tomu a preciznímu systému odměřování, jsme schopni polohovat, zakládat a manipulovat s velmi širokou paletou produktů i mimo pneumatikářský průmysl. Dle přání zákazníka přesuneme na pozice produkty s vysokou přesností a téměř jakékoliv hmotnosti.

Čištění forem pneumatik suchým ledem

Plně rozumíme důležitosti držení výrobních nástrojů v dobré kondici. Čistých pneumatikářských forem dosahujeme zajištěním extrémního rozdílu teplot, tj. předehřevem použité formy na vysokou teplotu a jejím následným lokálním podchlazením. Převoz horkých forem z výrobních lisů může být komplikovaný. Nabízíme tedy statické čistící stanice, ale i mobilní čistící vozy, osazené robotem, které lze převážet mezi jednotlivými výrobními stroji tak, aby se ušetřily komplice s převozem horkých forem. Díky unikátnímu odměřovacímu systému jsme schopni automaticky zorientovat robot v novém prostoru tak, aby mohl zahájit čistící cyklus s důrazem na výslednou kvalitu.

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU